Polska
http://powinowaciszkolenia.blogspot.com/2017/01/blog-post_1.html

Choć tradycja polskiego winiarstwa została zarejestrowana na kartach historii w okresie panowania pierwszych Piastów, to tak naprawdę można powiedzieć, że okres prawdziwego rozkwitu przypada dopiero na obecne czasy.
 
Renesans winiarstwa przypada na przełom XX/XXI wieku, kiedy to zaczęły powstawać nowe winnice, które obecnie zlokalizowane są w Regionie Zielonogórskim, Polsce Centralnej oraz Północnej, na Dolnym Śląsku, w województwie Lubelskim (Małopolski Przełom Wisły), Śląskim, Świętokrzyskim oraz Podkarpackim, jak również w Zachodniopomorskim. Obecnie na ternie Polski ilość wszystkich winnic możemy liczyć w setkach (ok. 335), które mają w swoim posiadaniu ok. 350ha, jednakże tych zarejestrowanych jest około 165.

 
Enoturystyka to doskonała forma wypoczynku nie tylko dla znawców wina lecz również dla osób, które rozpoczynają dopiero przygodę z winem. Odkrywanie regionów winiarskich, zwiedzanie winnic, spotkania z winiarzami oraz degustacje przy wyśmienitej, często regionalnej kuchni to wspaniała okazja do przeżycia „podróży z winem”.

To też wspaniała propozycja na organizację konferencji, szkoleń biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych dla firm, jak również możliwość spędzenia weekendu lub okresu urlopowego wraz z całą rodziną. Wspaniałe, malownicze krajobrazy oraz liczne atrakcje nie pozwolą nikomu się nudzić. Wolny czas możecie Państwo poświęcić na zwiedzanie malowniczych okolic, oraz korzystanie z miejscowych atrakcji, których nie brakuje w okolicach.


 
W naszej ofercie proponujemy Państwu organizację konferencji, szkoleń biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych dla firm do wybranych kilkunastu winnic z którymi na co dzień współpracujemy, a których lokalizację przedstawiamy poniżej:
 
- Zachodniopomorskie,
 
- Małopolski Szlak Winny,
 
- Sandomierski Szlak Winiarski.

Nasza oferta dopasowana jest do oczekiwań klientów.

Oferta: 
  • Organizacja wyjazdów indywidualnych, 
  • Szkolenia, konferencje oraz wyjazdy integracyjne,
  • Program zwiedzania winnic dostosowany jest do potrzeb klientów,
  • Organizacja programu turystycznego,
  • Gwarancja optymalnego doboru miejsc noclegowych oraz gastronomii,
  • Opiekę organizatora,
  • Transport na czas podróży,
  • Profesjonalna relacja fotograficzna z podróży.
Terminy wyjazdów enoturystycznych ustalane są przez klienta.
 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 
Kontakt: e-mail: kontakt@powinowaci.pl
tel: 692-576-557